Ansatte

Ansattbilde av Andreas H. Olsen

Andreas H. Olsen

Daglig leder/Sivilingeniør Tlf: 924 17 743 andreas@formateiendom.no
Ansattbilde av Ole Johan Olsen

Ole Johan Olsen

Prosjektutvikler/Sivilingeniør Tlf: 934 42 522 ojo@formateiendom.no
Ansattbilde av Gaute J Tjøm

Gaute J Tjøm

Prosjektleder/Sivilingeniør Tlf: 928 27 702 gaute@formateiendom.no
Ansattbilde av Ole-Roy Hynne

Ole-Roy Hynne

Prosjektleder/Ingeniør Tlf: 913 27 043 ole.roy@formateiendom.no
Ansattbilde av Bjørn Einar Stange

Bjørn Einar Stange

Prosjektleder Tlf: 954 66 210 bes@formateiendom.no
Ansattbilde av Gunn Hilde Hagen

Gunn Hilde Hagen

Finans- og markedsansvarlig/Siviløkonom Tlf: 924 41 304 gunn.hilde@formateiendom.no
Ansattbilde av Lars Joachim Jacobsen

Lars Joachim Jacobsen

Prosjektleder/Sivilingeniør Tlf: 480 48 152 lars.joachim@formateiendom.no
Ansattbilde av Vidar Andreassen

Vidar Andreassen

Vaktmester Tlf: 415 73 795 vidar@formateiendom.no
Ansattbilde av Sigbjørn Myhre

Sigbjørn Myhre

Prosjektleder/Ingeniør Tlf: 920 84 663 sim@formateiendom.no
Ansattbilde av Tom-Olaf Kjær

Tom-Olaf Kjær

Styreleder Tlf 908 38 196 tomolafkjaer@outlook.com